Prodej suché řasy s obsahem astaxanthinu zahájen

27.2.2017

Ode dneška můžete na našem e-shopu zakoupit čistě přírodní suchou řasu s 5% obsahem astaxanthinu. Konečně tak budete moci i vy vyzkoušet sílu nejsilnějšího známého antioxidantu na světě. Jistě vás navíc potěší, že kultivace řasy probíhá na území České republiky, konkrétně v obci Mostek u Dvora Králové nad Labem.

Bonaloka - AstaxanthinAstaxanthin má blahodárné účinky na celý lidský organismus, které se projeví při denním užívání této látky. Doporučená denní dávka je 4-12 mg čistého astaxanthinu, tedy 0,08 – 0,24 g naší suché řasy. Denní dávka vás tak vyjde na 2 Kč.* Producentem řasy je česká společnost Algamo s.r.o.

S produktem se budete moci seznámit naživo v rámci veletrhu World of Beauty & Spa, který probíhá ve dnech 10. – 11. 3. 2017. K představení produktu jsme si totiž připravili nejen přednášku, ale i vzorky.

Přesvědčte se o jedinečnosti této látky na vlastní kůži.

E-shop: www.bonaloka.cz/eshop

* Při koupi 100 g suché řasy s 5% obsahem astaxanthinu a denní dávce 4 mg astaxanthinu, tedy 0,08 g suché řasy.

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.