Facebook: Výherci soutěže o 6x balíček Bonaloka

8.11.2017

Od 1.11. probíhala na naší facebookové stránce soutěž o 6 balíčků naší kosmetické řady společně s tyčinkami Asta Energy a Asta Protein. Kdo se stal vítězem? Čtěte dál!

Bonaloka - Astaxanthin - Facebook - SoutěžVítězové, kteří od nás obdrží hned 2 balíčky s Vyživujícím nočním krémem, Regenerační maskou s antioxidanty, Omlazujícím olejovým sérem a tyčinkami Asta Energy a Asta Protein, jsou:

1) Martina Ilčíková

2) Kateřina Soukupová

3) David Šolc

Gratulujeme! Pevně věříme, že druhý balíček poputuje skutečně tomu, komu to výherci přislíbili ve svém soutěžním komentáři ;-) Ostatním děkujeme za obrovskou účast!

Nestihli jste se zapojit nebo se na vás štěstěna tentokrát neusmála? Nezoufejte, připravujeme pro vás další soutěž, abychom vám zpříjemnili předvánoční období. Sledujte nás na Facebooku, ať vám nic neunikne!

facebook.com/Bonalokacz

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.