NOVINKA - kapsle AstaSlim pro podporu snížení hmotnosti

30.7.2018

Představujeme vám novinku AstaSlim – doplněk stravy v unikátní kombinaci astaxanthinu, glukomannanu a oleuropeinu. Kapsle jsou originální recepturou i postupem PharmDr. Richarda Pflegera.

ASTASLIM Jsou veganské kapsle pro podporu snížení hmotnosti, které obsahují jedinečnou kombinaci účinných látek astaxanthinu, glukomannanu a oleuropeinu. Kapsle AstaSlim jsou navíc vhodné i pro vegany a vegetariány.
AstaSlim
Co je glukomannan
Glukomannan je vláknina rostlinného původu, která má jako jediná přírodní látka expertní komisí EU uznané pozitivní působení na hubnutí. Zdrojem glukomannanu je rostlina pěstovaná ve východní Asii Amorphophallus konjac, lidově zvaná „ďáblův jazyk“, nebo zkráceně „konjac“. Glukomannan se získává z hlíz této rostliny a následně je extrahován.

Jak funguje v těle
Glukomannan je vláknina, která na sebe dokáže vázat až 200 x více vody, než je jeho hmotnost. Tím nám pomáhá udržet pocit nasycení a snižuje pocit hladu.
V rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti.  Kromě toho přispívá k udržení optimální hladiny cholesterolu v krvi.
Konjac
Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 3 g glukomannanu denně, tj. 3 dávky denně po 1 g. Užívá se před jídlem nezbytně spolu s 1-2 sklenicemi vody v rámci nízkoenergetické diety.


Co je oleuropein
Olivovník evropský (Olea europaea) je stálezelený strom, který patří k nejstarším známým šlechtěným stromům na světě. Byl pěstován zejména pro své blahodárné účinky plodů a listů. Oleuropein se extrahuje z olivových listů a plodů olivovníku. Má protizánětlivé a antioxidační účinky.

Olivovník

Blahodárné účinky na lidský organismus unikátní látky astaxanthinu naleznete v následujícím článku: Účinky astaxanthinu na organismus.


AstaSlim naleznete na našem e-shopu: https://www.bonaloka.cz/astaslim/

Zdroje fotografií:

https://www.plantdelights.com

http://konjacfoods.com

https://www.africa-uganda-business-travel-guide.com

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.