Česká výroba astaxanthinu v reportáži TV Nova

27.6.2018

TV Nova navštívila výrobu astaxanthinu v Mostku a natočila zde reportáž do Snídaně s Novou! Zajímavá reportáž vás seznámí s výrobou látky, z níž vznikají všechny produkty společnosti Bonaloka. Kdo nestihl Snídani minulý čtvrtek, může to napravit nyní! Reportáží vás provede Gábina Partyšová.

Výroba astaxanthinu v obci Mostek poblíž Trutnova je jednou ze dvou takových provozoven v Evropské unii a díky použité technologii se výsledná surovina - sušená sladkovodní řasa Haematococcus pluvialis, jež je nejbohatším přírodním zdrojem astaxanthinu – řadí svou kvalitou mezi světovou špičku. Právě sušená řasa z české produkce nebo následný extrakt z této řasy jsou primární surovinou všech produktů společnosti Bonaloka. V nabídce našeho e-shopu naleznete také samotnou řasu s 3% nebo 5% obsahem astaxanthinu. Nahlédněte do zákulisí výroby prostřednictvím TV Nova, která vám společně s Gábinou Partyšovou celý složitý proces výroby srozumitelně shrne a představí.

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.