Novinka – Kuchařka Zdravé snídaně s ALGASTINEM®

13.11.2017

Připravili jsme si pro vás další novinku! Ode dneška od nás ke každé objednávce produktů ALGASTIN® 3% a ALGASTIN® 5% dostanete dárek – kuchařku plnou tipů na zdravé snídaně s ALGASTINEM®.

Bonaloka - Zdravé snídaně - astaxanthinALGASTIN® - suchá řasa Haematococcus pluvialis ve formě prášku je ideální jako příměs do studených pokrmů. V limitované edici naší první kuchařky vám přinášíme recepty na 2 týdny.

Všech 8 sladkých a 6 slaných pokrmů je sestaveno tak, že dodají potřebnou energii, živiny a obsahují zdravé tuky, které zajistí správné vstřebání astaxanthinu do organismu.

Zdravé snídaně nemusí být nuda! S naší kuchařku si budete užívat 2 týdny lahodných rozmanitých pokrmů a nemusíte být šéfkuchař, abyste je zvládli připravit!

Pospěšte si do našeho e-shopu pro svůj výtisk, nabídka platí do vyprodání zásob. DO E-SHOPU

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.