Přední český farmaceut PharmDr. Richard Pfleger o antioxidantech v pořadu Sama Doma

5.3.2018

Co jsou to volné radikály? K čemu slouží antioxidanty, z jakých zdrojů je můžeme získat a kdy je třeba je tělu dodat? Odpovědi na tyto a mnohem více otázek se dozvíte z úst předního českého farmaceuta PharmDr. Richarda Pflegera, který se problematice antioxidantů věnoval v pořadu Sama Doma.

Bonaloka - Sama DomaRozhovor je rozdělen na 3 části. První dvě se věnují problematice volných radikálů a antioxidantů v obecné rovině. Pokud tedy stále tápete, zda antioxidanty do svého jídelníčku zařadit, určitě vám slova PharmDr. Richarda Pflegera mohou pomoci.

1. část rozhovoru

2. část rozhovoru

Zdrojů antioxidantů je celá řada, pro každou potřebu organismu se však hodí jiný. Právě 3. část rozhovoru je věnována diváckým dotazům, kde naleznete cenné tipy odborníka v odpovědích na konkrétní problémy.

3. část rozhovoru

PharmDr. Richard Pfleger vyvinul unikátní recepturu našich nových kapslí pro správné fungování ženského a mužského organismu – ASTAFEM a ASTAMEN.

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.