ALGASTIN na veletrhu Interbeauty Prague

27.3.2017

Nestihli jste ALGASTIN poznat osobně? Nezoufejte, již v dubnu budete mít další příležitost, tentokrát zavítáme na veletrh Interbeauty Prague!

Bonaloka - Interbeauty PragueNa březnovém veletrhu World of Beauty & Spa jsme měli možnost vám osobně představit ALGASTIN - suchou řasu s obsahem astaxanthinu, nejsilnějšího známého antioxidantu na světě. Díky vašemu zájmu, nadšení a zvídavosti jsme se rozhodli využít možnosti prezentovat náš zcela ojedinělý produkt také na veletrhu Interbeauty Prague.

Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví, wellness a zdravého životního stylu se koná ve dnech 21. – 22. 4. 2017 na Výstavišti Praha - Holešovice. Na našem stánku vás blíže seznámíme jak s astaxanthinem, tak s řasou Haematococcus pluvialis, která je známá právě pro jeho vysoký obsah. Stejně tak zde budete mít možnost poznat supermoderní technologii ekologické kultivace této řasy.

Na veletrhu se můžete těšit nejen na náš stánek a nespočet dalších zajímavých expozic, ale také na bohatý doprovodný program. Proto neváhejte a doražte, těšíme se na vás!

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.