Kontaktujte nás

E-mail

info@bonaloka.cz

Na e-mail se snažíme odpovídat okamžitě

Telefon

Neváhejte nás kontaktovat +420 225 988 008

Sídlo Bonaloka s.r.o.

Antala Staška 510/38, Praha 4 – Krč, 140 00

IČ: 05021189 | Č.Ú: 2798371036 / 5500

IBAN: CZ9355000000002798371036

Pokud Vám po odeslání nepřijde potrvzení do e-mailu, zadali jste nesprávnou e-mailovou adresu. V takovém případě Vám bohužel nemůžeme odpovědět a je nutné, abyste formulář vyplnili znovu se správnou adresou. Děkujeme za pochopení.

Facebook

Instagram

Youtube

Objednávky, logistika, fakturace

Vladimír Šimáček

Vladimír Šimáček

Objednávky, expedice, fakturace

Pokud máte jakékoliv dotazy k objednávkám, zásilkám, či se chcete domluvit na osobním odběru, kontaktujte prosím pana Šimáčka.

Tel.:+420 604 606 107

E-Mail:vsimacek@bonaloka.cz

Štěpán Hubay

Štěpán Hubay

Kdo jsme?

Jsme malá, ryze česká společnost zaměřená na výrobu a prodej kosmetických a farmaceutických produktů s obsahem astaxanthinu. Tato superpotravina, nebo spíše „superingredience“, je alfou a omegou všech našich produktů – produktů péče o pleť pro omlazení a podporu přirozené krásy a doplňků stravy pro maximální vitalitu v každém věku. Využíváme český přírodní astaxanthin ve formě sladkovodních červených řas vypěstovaných v moderním ekologickém provozu české společnosti Algamo.
Astaxanthin je exkluzivní látkou budoucnosti, jež je světovými odborníky, farmaceuty, lékaři i spotřebiteli označována za jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě. A právě náš zdroj této unikátní mikrořasy pěstované v podhůří Krkonoš patří k těm nejkvalitnějším na světě.

Co je naším cílem?

Vzdělávat, informovat, a především pečovat naše zákazníky. Přinášet jim špičkové produkty světové úrovně za dostupné ceny, které zlepší kvalitu jejich života a učiní jej alespoň o kapku šťastnějším. Produkty vyvíjíme obklopeni týmem odborníků podle nejpřísnějších kritérií a požadavků. Veškeré produkty navíc důkladně testujeme a prověřujeme, abychom měli jistotu, že přinášíme na trh to nejlepší.
Současně si dáváme za cíl představit astaxanthin – unikátní přírodní látku budoucnosti, krále antioxidantů – co nejširšímu publiku.

Jaká je naše priorita?

Prioritou číslo jedna je pro nás zdraví, krása a celková spokojenost našich zákazníků. Dbáme především na kvalitu a účinnost vybraných surovin a receptur, a tím i samotných produktů. Protože jen kvalitně a precizně vyrobené produkty mohou být účinné a jen tak dokážou pomoci tam, kde je to potřeba.
Každý jeden život, který zvládneme učinit šťastnějším, je pro nás splněným posláním.

Instagram Bonaloka.cz

Abyste lépe viděli. ????️ Věděli jste, že pravidelné užívání astaxanthinu vám může pomoci k lepšímu zraku? Mezi benefity užívání patří ostřejší vidění a schopnost zaostřit a ochrana před poškozením, které způsobuje světlo. Navíc pomáhá zmírnit namáhání a únavu očí, která má jako následek rozostřené vidění. #czech #bonaloka #astaxanthin #zdravi #prolepsizrak
Black Friday celý týden? Ano, Máte tak spoustu času rozmyslet, co si ve slevě 40% koupit. Kod: BF40 ???? https://www.bonaloka.cz/doplnky-stravy/ #BlackFriday #Sale #Astaxanthin
Jak jste na tom s odličováním? V zimních měsících se hodí vyměnit čistící gel či pěnu za olej nebo odličovací mléko. Ty aplikujte na čisté konečky prstů a krouživými pohyby jemně promasírujte obličej a krk, a potom opláchněte vlažnou vodou. Při použití odličovače očí se hodí celý tamponek namočit do vlažné vody a dobře vymačkat. Teprve potom naneste oční odličovač. Řasenka půjde odstranit ještě snadněji. #bonaloka #beauty #krasa #skincare
Zahřejte lahodným chai latté. ☕ Na přípravu 1 porce potřebujete: 1 sáček černého čaje 200 ml vody 150 ml mléka půl lžičky mleté skořice 1 lžíci kardamomu a hřebíčku med denní dávku astaxanthinu Přiveďte k varu vodu s kořením a vařte 5 minut. Poté přidejte sáček čaje. Připravenou směs sceďte a přidejte do ní mléko se skořicí. Na závěr vše promíchejte spolu s medem a denní dávkou astaxanthinu. Na zdraví! #bonaloka #astaxanthin #chailatte #zdravi