Kontaktujte nás

E-mail

info@bonaloka.cz

Na e-mail se snažíme odpovídat okamžitě

Telefon

Neváhejte nás kontaktovat +420 225 988 008

Sídlo Bonaloka s.r.o.

Antala Staška 510/38, Praha 4 – Krč, 140 00

IČ: 05021189 | Č.Ú: 2798371036 / 5500

IBAN: CZ9355000000002798371036

Pokud Vám po odeslání nepřijde potrvzení do e-mailu, zadali jste nesprávnou e-mailovou adresu. V takovém případě Vám bohužel nemůžeme odpovědět a je nutné, abyste formulář vyplnili znovu se správnou adresou. Děkujeme za pochopení.

Facebook

Instagram

Youtube

Objednávky, logistika, fakturace

Vladimír Šimáček

Vladimír Šimáček

Objednávky, expedice, fakturace

Pokud máte jakékoliv dotazy k objednávkám, zásilkám, či se chcete domluvit na osobním odběru, kontaktujte prosím pana Šimáčka.

Tel.:+420 604 606 107

E-Mail:vsimacek@bonaloka.cz

Štěpán Hubay

Štěpán Hubay

Kdo jsme?

Jsme malá, ryze česká společnost zaměřená na výrobu a prodej kosmetických a farmaceutických produktů s obsahem astaxanthinu. Tato superpotravina, nebo spíše „superingredience“, je alfou a omegou všech našich produktů – produktů péče o pleť pro omlazení a podporu přirozené krásy a doplňků stravy pro maximální vitalitu v každém věku. Využíváme český přírodní astaxanthin ve formě sladkovodních červených řas vypěstovaných v moderním ekologickém provozu české společnosti Algamo.
Astaxanthin je exkluzivní látkou budoucnosti, jež je světovými odborníky, farmaceuty, lékaři i spotřebiteli označována za jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě. A právě náš zdroj této unikátní mikrořasy pěstované v podhůří Krkonoš patří k těm nejkvalitnějším na světě.

Co je naším cílem?

Vzdělávat, informovat, a především pečovat naše zákazníky. Přinášet jim špičkové produkty světové úrovně za dostupné ceny, které zlepší kvalitu jejich života a učiní jej alespoň o kapku šťastnějším. Produkty vyvíjíme obklopeni týmem odborníků podle nejpřísnějších kritérií a požadavků. Veškeré produkty navíc důkladně testujeme a prověřujeme, abychom měli jistotu, že přinášíme na trh to nejlepší.
Současně si dáváme za cíl představit astaxanthin – unikátní přírodní látku budoucnosti, krále antioxidantů – co nejširšímu publiku.

Jaká je naše priorita?

Prioritou číslo jedna je pro nás zdraví, krása a celková spokojenost našich zákazníků. Dbáme především na kvalitu a účinnost vybraných surovin a receptur, a tím i samotných produktů. Protože jen kvalitně a precizně vyrobené produkty mohou být účinné a jen tak dokážou pomoci tam, kde je to potřeba.
Každý jeden život, který zvládneme učinit šťastnějším, je pro nás splněným posláním.

Instagram Bonaloka.cz

1. Nenechte se napálit marketingovými triky a zařaďte do svého jídelníčku doplňky stravy, po kterých bude vaše pokožka skutečně pružná, prozářená a hebká na dotek. ❤️ ???? Kolagen – pokožku zpevňuje a vyhlazuje. Postupem věku ho ovšem v těle ubývá a jeho tvorbu je nutné stimulovat. A to například pomocí CGF, zinku a vitamínu C. Samotný kolagen se nachází v mase, kůži a kostech. ???? Vitamín C – sjednocuje tón pleti, zpomaluje proces stárnutí pokožky a urychluje její regeneraci. Abyste vitamín C doplnili, můžete sáhnout kromě doplňků stravy po brokolici, černém rybízu a paprice. Další tipy jsme si schovali do našeho článku. Odkaz v BIU. ???? #bonaloka #antioxidant #krasa #beauty #cesko #zivot #zdravi #madeinczech #beauty #allnaturalskincare #astaxanthin #natural #prirodni #antioxidants #antioxidant #skincare #kosmetika #health #zdravi #krasa #czech #vyrobenovcesku #astaxanthin #doplnekstravy #kolagen #vitaminc
Proč byste měli konzumovat doplňky stravy s obsahem astaxanthinu, když si můžete koupit přímo lososa nebo pstruha lososovitého? ???? Přinášíme vám hned 3 důvody. ???? Abyste do sebe vpravili denní dávku astaxanthinu, museli byste sníst 0,5 kg masa kvalitního divého lososa. Uznejte sami, že takový jídelníček by se značně prodražil. ???? ????Pstruh lososovitý je výmyslem chovatelů ryb, kteří maso uměle dobarvují krmnou směsí. ❌ ????Většina ryb pochází z farem, kde jsou ve většině případů krmeny směsí s obsahem astaxanthinu, astaxanthinem syntetickým, nebo je jejich maso dobarvováno krmnou směsí. #bonaloka #antioxidant #krasa #beauty #cesko #zivot #zdravi #madeinczech #beauty #allnaturalskincare #astaxanthin #natural #prirodni #antioxidants #antioxidant #skincare #kosmetika #health #zdravi #krasa #czech #vyrobenovcesku #astaxanthin #doplnekstravy
Současným hitem je kurkumový shot. ???? Pojďte ho s námi vyzkoušet. Na dvě porce budete potřebovat 2 oloupané pomeranče, 1 oloupaný citron, 3 lžíce nasekané kurkumy, 1 lžíce nasekaného zázvoru a 300 ml kokosové vody. Postup: Všechny suroviny důkladně rozmixujte a poté celou směs propasírujte přes sítko, aby vám zůstala šťáva. Určitě nám dejte vědět, jak vám chutná. Na zdraví! ???? #bonaloka #antioxidant #krasa #beauty #cesko #zivot #zdravi #madeinczech #beauty #allnaturalskincare #astaxanthin #natural #prirodni #antioxidants #antioxidant #skincare #kosmetika #health #zdravi #krasa #czech #vyrobenovcesku #astaxanthin #doplnekstravy #recept #turmeric #kurkuma #turmericshot
Neděláte náhodou při mytí obličeje některou z těchto chyb? ????‍♀️ Obličej si myjete více než 2x denně. ????‍♀️ Používáte příliš horkou, nebo naopak příliš studenou vodu. ????‍♀️ Nemáte ručník, do kterého byste utírali výhradně jen obličej. #zivot #zdravi #madeinczech #beauty #allnaturalskincare #astaxanthin #natural #prirodni #antioxidants #antioxidant #skincare #kosmetika #health #zdravi #krasa #czech #vyrobenovcesku #cisteniobliceje