TIP: Naservírujte si zdraví k snídani!

7.3.2017

Čistě přírodní suchá řasa s obsahem astaxanthinu má mnohostranné využití. Využít ji můžete nejen jako příměs do svého denního krému, ale také jako příměs do svých pokrmů! Jejich chuť se nezmění a vy si vychutnáte jídlo obohacené o nejsilnější známý antioxidant.

Denní dávka ALGASTINU je 0,08 – 0,24 g. Jedná se o minimální množství, které nemá při důkladném rozmíchání ve vašem jídle vliv na výslednou chuť. Doporučujeme zvolit takové potraviny, které obsahují tuk, tedy například jogurt, mléko či tvaroh. Astaxanthin je totiž rozpustný právě v tucích, a vám tak odpadá starost, zda jste nezapomněli svou denní dávku řasy doplnit o potřebný tuk. Astaxanthinem můžete obohatit své oblíbené studené pokrmy i snídaňová smoothies. Suchá řasa se samozřejmě hodí také do slaných pokrmů, v nichž vám tuky doplní například olivový olej či avokádo.

Dnes vám přinášíme tip na snídani, která vás nabudí do nového dne! Další recepty, jak sladké, tak slané, budou postupně přibývat.

TIP: Nastartujte se po ránu antioxidačním mixem!

Bílý jogurt řeckého typu smíchejte s velmi malým množstvím ALGASTINU (na špičku nože). Jogurt zasypte ovesnými vločkami a ozdobte porcí lesních plodů, které jsou také známé pro svůj vysoký obsah antioxidantů. Oslaďte lžičkou medu či některého z tolik oblíbených sirupů – doporučujeme agávový či čekankový - a máte hotovo!

Přejeme dobrou chuť!

bonaloka - astaxanthin

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.