Odborník radí

Doporučení na podporu vstřebatelnosti astaxanthinu

Astaxanthin patří mezi přirozené přirodní ketokarotenoidy. Jako silny antioxidant a červený pigment je součástí mořského potravního řetězce (korýši a ryby). Astaxanthin je látka rozpustná v tucích, a proto vstřebávání astaxanthinu do organismu může být ovlivňeno celou řadou proměných. Přestože koncentrovaná řasa obsahuje zbytkový podíl oleoresinu, který zabezpečuje jeho dobrou vstřebatelnost, existuje nekolik velmi jednoduchých výživových triků, které vedou ke zlepšené vstřebatelnosti Astaxanthinu a tím pádem i účinnosti.

Příběh jedné mužské neplodnosti

PharmDr. Richard Pfleger si pro vás dnes připravil speciální díl našeho seriálu, který se zabývá neplodností a reprodukcí. Přečtěte si zajímavý příběh o tom, jak může být suplementace astaxanthinem v této oblasti užitečná.

Unavené spermie

Přinášíme vám další díl z našeho seriálu, který pro vás exkluzivně připravil PharmDr. Richard Pfleger, autor originálních receptur našich oblíbených kapslí ASTAFEM, ASTAMEN a unikátního produktu AstaSorb C, což je lipo-suspenze vitaminu C s astaxanthinem. Dnešní díl je věnován problematice tvorbě spermií, čtěte v tomto článku.

Neplodnost jako nový trend 21. století

Určitě jste zaznamenali, že za recepturou vašich oblíbených kapslí ASTAMEN a ASTAFEM stojí přední český lékárník, PharmDr. Richard Pfleger. Exkluzivně pro vás PharmDr. Richard Pfleger připravil ojedinělý seriál článků, v nichž se bude věnovat tématu neplodnosti a problémům s reprodukcí. Dnes vám přinášíme první z nich!

Kontaktujte nás

Velké Kunratické 1570/3a, 148 00 Praha 4

+420 225 988 008

Formulář byl úspěšně odeslán. Děkujeme.

Formulář nebyl odeslán. Zkontrolujte červeně označené položky.

{ alert-info }

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.