Odborník radí

Příběh jedné mužské neplodnosti

PharmDr. Richard Pfleger si pro vás dnes připravil speciální díl našeho seriálu, který se zabývá neplodností a reprodukcí. Přečtěte si zajímavý příběh o tom, jak může být suplementace astaxanthinem v této oblasti užitečná.

Unavené spermie

Přinášíme vám další díl z našeho seriálu, který pro vás exkluzivně připravil PharmDr. Richard Pfleger, autor originálních receptur našich oblíbených kapslí ASTAFEM, ASTAMEN a unikátního produktu AstaSorb C, což je lipo-suspenze vitaminu C s astaxanthinem. Dnešní díl je věnován problematice tvorbě spermií, čtěte v tomto článku.

Neplodnost jako nový trend 21. století

Určitě jste zaznamenali, že za recepturou vašich oblíbených kapslí ASTAMEN a ASTAFEM stojí přední český lékárník, PharmDr. Richard Pfleger. Exkluzivně pro vás PharmDr. Richard Pfleger připravil ojedinělý seriál článků, v nichž se bude věnovat tématu neplodnosti a problémům s reprodukcí. Dnes vám přinášíme první z nich!

Kontaktujte nás

Velké Kunratické 1570/3a, 148 00 Praha 4

+420 225 988 008

Formulář byl úspěšně odeslán. Děkujeme.

Formulář nebyl odeslán. Zkontrolujte červeně označené položky.

{ alert-info }

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.