Astaxanthin 30


Doplněk stravy
Přírodní sušená řasa s obsahem astaxanthinu - 8 mg v jedné kapsli. Koncentrovaná síla přírody v každé kapsli, bez přidaných látek.
30 kapslí
SKLADEM
Více o produktu
299 Kč

Přírodní sušená řasa s obsahem astaxanthinu - 8 mg v jedné kapsli

ASTAXANTHIN je právem nazýván nejsilnějším přírodním antioxidantem na světě. Jeho účinky, síla a koncentrace jsou tak pozoruhodné, že jsou obsahem desítek studií a klinických testů renomovaných univerzit a lékařských kapacit. Jisté je to, že o něm zasvěcení hovoří jako o převratném výživovém doplňku, který jim změnil život!

Jeho síla je 6000 x koncentrovanější než vitamin C, je 560 x silnější než katechiny v zeleném čaji či 800 x silnější než Koenzym Q10.

Astaxanthin dle mnohých vědeckých studií podporuje imunitní systém, zpomaluje proces stárnutí, působí protizánětlivě či chrání pokožku před oxidativním stresem způsobeným UV zářením. Tím však výčet jeho benefitů zdaleka nekončí, o čemž svědčí stále nové a nové odborné studie či články v renomovaných lékařských časopisech.

Benefity

Jeden z nejsilnějších antioxidantů

Dokáže odstranit až 19 volných radikálů současně, zatímco většina ostatních antioxidantů pouze jeden. Astaxanthin je 6000x silnější než vitamin C.

Posiluje imunitu

Astaxanthin dokonale prostupuje buněčnou mebránou a chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály.

Na základě vědeckých výzkumů

Stovky vědeckých studií a výzkumů potvrzují unikátní vlastnosti a účinky astaxanthinu. Astaxanthin s ostatními látkami synergicky působí a násobí jejich účinky.

Vegan

Czechia

Red alga

Český astaxanthin z červených řas

Balení 30 kapslí představuje měsíční kúru prospěšnou pro vaši vitalitu a celkově lepší kvalitu života.

• Veganské kapsle obsahují 100% sušenou přírodní červenou řasu Haematococcus pluvialis z ekologické produkce české společnosti Algamo.

• Jedná se o jednu z nejkvalitnějších řas svého druhu na světě, která je zdrojem přírodního astaxanthinu.

• Kapsle jsou vyrobeny z hydroxypropylmethylcelulózy, čistě rostlinného, lehce rozpustného a vstřebatelného materiálu.

• Skvělá volba pro vegany a vegetariány, pro něž nejsou ostatní zdroje astaxanthinu (lososi, krevety, humři) vhodné.

Každá kapse obsahuje 8 mg českého přírodního astaxanthinu, tudíž zajistí nejvyšší legislativou povolenou dávku na celý den.

Evropa nyní astaxanthin objevuje, ale v Americe či Japonsku je známý již dávno. A příznivci zdravého životního stylu a well-beingu na něj nedají dopustit. Hollywoodské herečky a topmodelky jej zařadily do své denní rutiny v péči o pleť a byznysmeni a podnikatelé ho používají jako efektivní imunostimulant a prevenci civilizačních chorob.

Dopřejte si ho i vy – v té nejčistší, nejkvalitnější a nejvíce koncentrované formě. Stačí jedna tableta denně, která obsahuje celé 8 mg astaxanthinu.

Složení: Sušená sladkovodní řasa Haematococcus pluvialis, tobolka: hydroxypropylmethylcelulóza, oxid titaničitý, voda.

Aktivní látka (v 1 kapsli): Astaxanthin 8 mg

Minimální trvanlivost do: 09/2021

Hmotnost obsahu: 10,8 g

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Mohlo by vás zajímat