Vyprodáno!

AstaSorb C SPORT

Lipo-suspenze vitaminu C
s astaxanthinem a koenzymem Q10 pro intenzivní sportovní výkon - doplněk stravy. Více o produktu
490 Kč

AstaSorb C SportUnikátní kombinace antioxidantů 3 v 1 pro maximální sportovní výkon i následnou regeneraci – astaxanthin, vitamin C, koenzym Q10

AstaSorb C SPORT podle originální receptury a postupu PharmDr. Richarda Pflegera je zcela ojedinělý produkt na trhu, který je vhodný jak pro rekreační, tak vrcholové sportovce, pro intenzivní tréninky i vytrvalostní výkony a urychluje regeneraci po fyzické zátěži.

AstaSorb C SPORT obsahuje v denní dávce (10 ml) 2 mg astaxanthinu, 30 mg koenzymu Q10 a 0,6 g vitaminu C. Přispívá tak k udržení normální funkce imunitního systému během a po intenzivním fyzickém cvičení, ke snížení únavy a vyčerpání, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a díky vysokému obsahu 3 silných antioxidantů také k ochraně buněk před oxidativním stresem. Jedná se o formu denzní lipo-suspenze, která umožňuje mnohem vyšší využitelnost účinných látek než běžné formy samostatných vitaminů. Suspenze s pomerančovou příchutí se ředí s 250-500 ml vody. Jedná se o doplněk stravy bez přidaného cukru, vhodný i pro diabetiky a vegany.

Forma denzní lipo-suspenze navazuje vitamin C, astaxanthin a koenzym Q10 na vysokou koncentraci tukových mikrokapiček z lecitinu, díky čemuž se všechny účinné látky vstřebávají do organismu v mnohem vyšším množství než v případě jiných forem podání. Vitamin C ve formě askorbanu sodného nepřekyseluje organismus a má vyšší biologickou dostupnost než jinak běžně užívaná kyselina askorbová.

Hlavní účinky vitaminu C:

- Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během a po intenzivním fyzickém cvičení

- Vitamin C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

- Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek

- Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Mohlo by vás zajímat