Vyprodáno!

AstaSorb C

Lipo-suspenze vitaminu C s astaxanthinem - 3týdenní kúra - doplněk stravy bez přidaného cukru, vhodný také pro diabetiky Více o produktu
490 Kč

Představujeme vám AstaSorb C, unikátní spojení vysokodávkového vitaminu C s astaxanthinem. (Podle originální receptury a postupu PharmDr. Richard Pfleger.)

Tato kombinace je jediná svého druhu na světě a využívá příznivé účinky obou látek najednou.

AstaSorb C obsahuje v denní dávce (10 ml) 3 mg astaxanthinu a 1,2 g vitaminu C. Jedná se o formu Denzní Lipo-Suspenze (DLS), která umožňuje mnohem vyšší využitelnost účinných látek, než by tomu mohlo být u běžných forem samostatných vitaminů. AstaSorb C má pomerančovou příchuť a ředí se s 250 – 500 ml vody.

 

Biologická dostupnost vitaminu C pro organismus je při jeho opakovaném podání omezena. Obecně platí pravidlo, že čím vyšší jednorázová dávka céčka, tím menší jeho dostupnost do organismu. Vstřebávání vitaminu C je v střevním traktu řízeno specifickým přenašečem pro tento vitamin a ten je kapacitní. Má tedy omezenou kapacitu přenosu v čase a dávce. Alternativou je buď intravenózní podání, které vyžaduje odpovídající vybavení a zázemí a není úplně běžně dostupné nebo volba jiného způsobu podání

Naproti tomu v DLS suspenzi, díky speciálnímu výrobnímu postupu, je vitamin C spolu s liposolubilním Astaxanthinem navázán na velkou koncentraci tukových sférozómů – volných mikrokapiček z lecitinu, díky čemuž se tyto účinné látky lépe vstřebávají do organismu v mnohem větším množství. Vitamin C je navíc v tomto produktu obsažen ve formě askorbanu sodného, takže nepřekyseluje organismus a má vyšší biologickou dostupnost než běžně užívaná kyselina askorbová. DLS suspenze je stabilizovaná s odpovídající dobou trvanlivosti.

Hlavní účinky vitaminu C:

·         Vitamin C přispívá k udržení normálního imunitního systému.

·         Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavky, dásní, pokožky a zubů.

·         Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Jak si správně připravit svou denní dávku ASTASORB C? Podívejte se na následující video!

Mohlo by vás zajímat