Snížení cholesterolu přírodní cestou

Přírodní astaxanthin je nejsilnějším známým antioxidantem na světě. Poznejte jeho vliv na vaše zdraví

Snížení cholesterolu přírodní cestou

Zvýšená hladina cholesterolu v krvi znamená zvýšené ukládání tukových látek na stěny cév. V případě ucpání cévy pak dochází k infarktu myokardu. Proto je velmi důležité ukládání nadbytečného cholesterolu předcházet. Jak nejlépe snížit cholesterol přírodní cestou? Prvním krokem je úprava jídelníčku. Živočišné tuky byste měli víceméně nahradit tuky rostlinnými. Ryby jsou zase významným zdrojem omega 3 mastných kyselin, které patří mezi potraviny na snížení cholesterolu v krvi. Nejvíce byste měli omezit příjem cukrářských a pekárenských výrobků. Jemné a sladké pečivo a cukrovinky jsou pro vaše tělo to nejhorší. Naopak do jídelníčku zařaďte antioxidanty. Tím nejúčinnějším je astaxanthin.

Bonaloka - Snížení cholesterolu 

Přírodní produkt na snížení hladiny cholesterolu

Nejlepším přístupem je zdravá strava, ale někteří lidé hromadí cholesterol i vzhledem k dědičné zátěži. Potom je na čase porozhlédnout se po látkách, které vám napomáhají ke snížení cholesterolu přírodní cestou. Společnost Bonaloka nabízí ALGASTIN®- čistě přírodní produkt - suchá sladkovodní řasa Haematococcus pluvialis s obsahem astaxanthinu. Astaxanthin je nejsilnějším známým antioxidantem, který má pozitivní vliv právě na snižování hladiny LDL cholesterolu. Díky jeho antioxidační síle je doporučená denní dávka astaxanthinu 4 - 12 mg, tedy pouze 0,08 - 0,24 g ALGASTINU®. Denní dávka vás tak vyjde na pouhé 2 Kč.

Zdroj: www.researchgate.net

Astaxanthin - král antioxidantů

Kontaktujte nás

Velké Kunratické 1570/3a, 148 00 Praha 4

+420 225 988 008

Formulář byl úspěšně odeslán. Děkujeme.

Formulář nebyl odeslán. Zkontrolujte červeně označené položky.

{ alert-info }

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se k odběru novinek a neunikne Vám žádná speciální akce!

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.