Přírodní antioxidanty

Objevte nejsilnější známý přírodní antioxidant -astaxanthin. V boji se škodlivými volnými radikály je mnohem účinnější než vitamín C, koenzym Q10 či vitamín E.

Přírodní antioxidanty

Antioxidanty jsou látky, jejichž molekuly omezují aktivitu kyslíkových radikálů. Organismus tak chrání před vlivem tzv. volných radikálů. Volné radikály jsou v organismu nežádoucí, způsobují jeho opotřebení. Při vysoké koncentraci volných radikálů může dojít i k nebezpečné mutaci a rakovinnému bujení. Výborným zdrojem přírodních antioxidantů jsou jablka, ořechy, houby, zelený čaj, káva, čokoláda a různé bylinky. Nejsilnějším známým antioxidantem na světě je však astaxanthin, který nalezneme ve vysoké koncentraci ve sladkovodní řase Haematococcus pluvialis.

Bonaloka - Antioxidanty 

Přírodní antioxidant Astaxanthin

Nabízíme vám suchou řasu Haematococcus pluvialis s 5% obsahem přírodního antioxidantu astaxanthinu. Astaxanthin je přírodní produkt ze sladkovodní řasy, který má protinádorové účinky a je vhodný při prevenci vzniku rakoviny. Produkt naleznete v našem e-shopu, suchá řasa je vhodná pro vnitřní užití, ale také vnější - jako příměs do vašeho oblíbeného krému. Krém s obsahem astaxanthinu ocení zejména ženy pro jeho schopnost redukovat vrásky a chránit před škodlivým UV zářením.

Nejsilnější přírodní antioxidant

Že je Astaxanthin jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů dokládají i četné testy. Můžete se podívat na video, kdy se porovnávaly účinky Astaxanthinu s účinky vitamínu C a účinky zeleného čaje. Vitamín C i zelený čaj jsou velmi silné přírodní antioxidanty. Ovšem v porovnání s nimi má Astaxanthin mnohonásobně vyšší efekt a dokáže nejlépe zpomalit stárnutí.

Astaxanthin - král antioxidantů

Kontaktujte nás

Velké Kunratické 1570/3a, 148 00 Praha 4

+420 225 988 008

Formulář byl úspěšně odeslán. Děkujeme.

Formulář nebyl odeslán. Zkontrolujte červeně označené položky.

{ alert-info }

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se k odběru novinek a neunikne Vám žádná speciální akce!

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.