Posílení imunity

Vyzkoušejte astaxanthin, díky antioxidačním účinkům má příznivý vliv na aktivitu bílých krvinek, a tím na posílení imunity.

Posílení imunity

Posílením imunity se zabývá téměř každý, zejména v jarním a podzimním období, kdy naplno vypuknou různé chřipkové epidemie. Na jaře se zase musíme vyrovnat s teplotními výkyvy a jarní únavou.  Lidé volí různé metody pro posílení imunity. Důležitý je nejen kvalitní odpočinek a pravidelný pohyb, ale také zdravá strava, minimalizace stresu, odlehčení jídelníčku nebo dostatečný příjem tekutin. Snadnou a efektivní metodou posílení imunity je konzumace potravin, které nastartují vaši imunitu. Známý je v tomto ohledu například česnek, jogurt, probiotika, citrusy, různé ovocné a bylinkové čaje. Výrazný vliv na posílení imunity má však také přírodní astaxanthin.

Bonaloka - Posílení imunity 

Přírodní přípravek na posílení imunity

Astaxanthin je přírodní látka obsažená ve sladkovodní řase Haematococcus pluvialis. Díky svým silným antioxidačním schopnostem (viz tabulka ORAC) je výborným pomocníkem při stimulaci imunity i při počátečním zánětlivém onemocnění. Astaxanthin pozitivně působí na počet bílých krvinek. U lidí zvyšuje tvorbu imunoglobulinu, což má přímý vliv na imunitu. Jedná se o jeden z nejúčinnějších přípravků na posílení imunity. Společnost BONALOKA vám nabízí suchou řasu s 5% obsahem přírodního astaxanthinu ze zcela ekologicky šetrné produkce české společnosti Algamo. Zakoupit ji můžete exkluzivně v našem e-shopu. Pomocí astaxanthinu lze i efektivně snižovat cholesterol a provádět detoxikaci těla

Astaxanthin - král antioxidantů

Kontaktujte nás

Velké Kunratické 1570/3a, 148 00 Praha 4

+420 225 988 008

Formulář byl úspěšně odeslán. Děkujeme.

Formulář nebyl odeslán. Zkontrolujte červeně označené položky.

{ alert-info }

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se k odběru novinek a neunikne Vám žádná speciální akce!

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.