Omlazující krémy

Vyzkoušejte blahodárné účinky astaxanthinu na pleť.

Omlazující krémy

Omlazující krémy redukují výskyt vrásek (stejně jako krémy proti vráskám), zvyšují pružnost pleti a napomáhají jejímu mladistvému vzhledu. Omlazující krémy by měly obsahovat UV faktor pro zmírnění škodlivých účinků slunečního záření. Intenzivně vyživují a hydratují pokožku. Viditelně snižují výskyt vrásek, dodávají pocit pevnější a pružnější pleti. Tyto krémy zjemní a rozjasní vaši pleť, která tak získá mladistvý vzhled.

Bonaloka - Omlazující krémy

Astaxanthin - nejsilnější známý antioxidant

Astaxanthin obsažený v mikrořase Haematococcus pluvialis je 100% přírodní látka, která je v kosmetickém průmyslu využívána pro výrobu omlazujících krémů, sér a masek. Jako nejsilnější známý antioxidant je astaxanthin nejúčinnější v boji s volnými radikály. Volné radikály ničí zdravé buňky našeho organismu a urychlují stárnutí tkáně. Vyzkoušejte ALGASTIN® - čistě přírodní suchou řasu Haematococcus pluvialis s 5% obsahem přírodního astaxanthinu. Můžete jej přimíchat přímo do svého oblíbeného krému, a získat tak účinnou péči o vaši pleť. Nejlepších výsledků docílíte, pokud budete ALGASTIN® užívat také vnitřně. Tipy na recepty s ALGASTINEM® hledejte v sekci Novinky a tipy.

Astaxanthin - král antioxidantů

Kontaktujte nás

Velké Kunratické 1570/3a, 148 00 Praha 4

+420 225 988 008

Formulář byl úspěšně odeslán. Děkujeme.

Formulář nebyl odeslán. Zkontrolujte červeně označené položky.

{ alert-info }

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se k odběru novinek a neunikne Vám žádná speciální akce!

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.