Vánoční balíčky Bonaloka Bestsellers

9.11.2018

Vánoce se pomalu ale jistě přiblížily a stres a starosti kolem shánění dárků jsou čím dál tím intenzivnější. My jsme se rozhodli vás vánočního šílenství alespoň zčásti ušetřit a připravili jsme si limitovanou vánoční edici balíčků, které udělají radost pod každým nazdobeným stromkem.

Chcete ušetřit peníze, čas i starosti, a ještě svým blízkým vykouzlit úsměv na tváři? Pak vsaďte na naše vánoční balíčky! Krabičky ukrývají ty nejoblíbenější produkty s astaxanthinem pro zdraví, vitalitu a krásu. Všechny 3 varianty jsou krásně zabalené, ideální rovnou pod stromeček. A pokud jste ještě kouzlo astaxanthinu neobjevili, můžete balíčky využít právě na vyzkoušení všech jeho blahodárných účinků – jak při vnitřním užívání, tak při zevní aplikaci.

Ježíšek je letos opravdu štědrý, tak pospíchejte, než se všechny balíčky vyprodají!

Dárky nakoupíte zde: Vánoční dárky

Bonaloka - Vánoční dárky

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.