NOVINKA - Přírodní "nakopávač" AstaJet

14.1.2019

Skoncujte s únavou a vyčerpáním! Nové veganské kapsle AstaJet jsou ideálním pomocníkem při únavě, ztrátě pozornosti a motivace i při sportu. Navrženo přírodou, namícháno odborníky. „Nakopněte“ se k překonávání překážek a k lepším výsledkům.

Bonaloka - AstaJet - Energie

Astaxanthin s výtažkem z vyzrálého ženšenu a vitamínem B6, to je přírodní kombinace, která dokáže zatočit s únavou. Neobsahuje kofein ani další stimulanty. Vytvořeno dle receptury předního českého lékárníka PharmDr. Richarda Pflegera.

Inspirací pro tvorbu tohoto produktu je losos nerka, nejsilnější zástupce divokého lososa, který překonává obrovské překážky při svých dlouhých tazích řekami. Dle vědců je jeho hnací silou právě astaxanthin, který se koncentruje v jeho svalech, a kromě síly jim dodává specifické zabarvení.

Nyní si i vy můžete dopřát sílu a energii lososa nerky díky přírodnímu produktu AstaJet. Obsahuje 60 veganských kapslí, každou s obsahem 2 mg astaxanthinu, 90 mg ženšenového extraktu a 1,4 mg vitamínu B6.

K dostání exkluzivně na našem e-shopu za 490 Kč: AstaJet.

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.