ALGAMO - Den otevřených dveří

31.8.2017

Zajímalo by vás, jak se získává astaxanthin, nejsilnější antioxidant na světě? Máme pro vás unikátní možnost, jak se seznámit s výrobou a s kultivací sladkovodní řasy Haematococcus pluvialis.

Zveme vás na Den otevřených dveří, který se koná v Mostku dne 9.9.2017 od 10:00 do 15:00. My se ho samozřejmě zúčastníme také. Seznámíme vás nejen s astaxanthinem a jeho účinky, ale nabídneme vám i možnost prohlídky areálu Mostek Algamo, který je jedním z deseti svého druhu na světě.

Nebude chybět ani náš prodejní stánek, na kterém můžete ochutnat naše tyčinky s obsahem astaxanthinu a seznámit se s naši exkluzivní kosmetickou řadou.

V rámci celého Dne otevřených dveří bude probíhat prodej našich produktů za speciální ceny! Tak neváhejte a zastavte se u našeho stánku.

Těšíme se na vás!

Adresa: Mostek 221, 544 75 Mostek

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.