16 tyčinek s astaxanthinem za 59 Kč

18.1.2018

Nový rok, nové výzvy, nová předsevzetí! Jak se vám daří plnit ta svá? Vrhněte se po hlavě za svými cíli, my vám je pomůžeme naplnit! Aktivní a zdravý životní styl nastartujte s našimi energetickými a proteinovými tyčinkami s astaxanthinem. K objednávce nad 1500 Kč nyní získáte 16 tyčinek v hodnotě 826 Kč pouze za 59 Kč!

Bonaloka - energetické a proteinové tyčinky s astaxanthinemŽít zdravě a začít se více hýbat bývá pro mnohé z nás již tradičním novoročním předsevzetím. A protože vás nechceme nechat ve „štychu“, rozhodli jsme se vám letos pomoci vaše předsevzetí splnit.

Krabici šestnácti 100% přírodních tyčinek s obsahem astaxanthinu teď od nás k nákupu nad 1500 Kč získáte za cenu jedné, tedy za 59 Kč. Výběr příchuti – energetická s ananasem a kešu nebo arašídová s 26 % proteinu – je jen na vás! Tyčinky jsou bez přidaného cukru, bez sóji, bez lepku, bez laktózy, vhodné také pro vegany. Jsou tak ideální zdravou svačinkou po vašem tréninku. Kompletní informace o tyčinkách naleznete na těchto odkazech: Asta Energy, Asta Protein.

Tak co, jdete do toho s námi?

Akce trvá do 28.2.2018 nebo do vyprodání zásob.

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.