Krém proti vráskám

Astaxanthin díky svým silným antioxidačním schopnostem má výrazný anti-ageing účinek. Využívá se v kosmetickém průmyslu při výrobě očních sér a krémů proti vráskám.

Krémy proti vráskám

V současné době je na trhu opravdu spousta kvalitních krémů proti vráskám a omlazujících krémů. Odborníci doporučují komplexní a pravidelnou péči o pleť již od 18 let. Důležité je stanovit správný typ pleti. Podle tohoto typu a své věkové skupiny můžete vybírat z široké nabídky krémů, které jsou dostupné na trhu. Pleť musíte především dobře hydratovat a vyživovat. Při výživě pleti jsou zcela nezastupitelné kolageny, které navracejí pleti pevnost a pružnost. Pleť má po ošetření mladistvý vzhled.

Bonaloka - Krémy proti vráskám

Krémy s astaxanthinem

Vybrali jste si už svůj krém proti vráskám, který vám vyhovuje a svědčí vaší pleti? Pokud do něj přidáte astaxanthin, vylepšíte jeho účinky, znásobíte regeneraci pleti a dojde tak k viditelné redukci vrásek. Vyzkoušejte suchou řasu s 5% obsahem přírodního astaxanthinu z naší nabídky, stačí ji přimíchat do vašeho oblíbeného pleťového krému. Astaxanthin navíc pokožku chrání před UV zářením a zároveň má regenerační účinky v případě, že se na slunci přeci jen spálíte. Získejte opravdu účinné krémy proti vráskám, objednejte si naši suchou řasu s 5% obsahem astaxanthinu v našem e-shopu. Můžete ji využít pro vnější i vnitřní užití.

Omlazující krémy

Omlazující krémy redukují výskyt vrásek, zvyšují pružnost pleti a napomáhají jejímu mladistvému vzhledu. Astaxanthin je 100 % přírodní látka, která je pro své omlazovací účinky přidávána také do krémů. Četné studie prokázaly, že Astaxanthin napomáhá snížit mitochondriální oxidaci. Tím dochází ke snížení množství volných radikálů, které ničí buňky a urychlují stárnutí tkáně. Vyzkoušejte některý z našich produktů řady Algastin, která přírodní Astaxanthin obsahuje. Gelové kapsle Algastin můžete využít jako doplněk stravy, práškový nebo tekutý produkt Algastin můžete vmíchat přímo do svého oblíbeného krému a získat tak opravdu účinný krém proti vráskám s téměř zázračnými účinky.

Astaxanthin - král antioxidantů

Kontaktujte nás

Velké Kunratické 1570/3a, 148 00 Praha 4

+420 225 988 008

Formulář byl úspěšně odeslán. Děkujeme.

Formulář nebyl odeslán. Zkontrolujte červeně označené položky.

{ alert-info }

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se k odběru novinek a neunikne Vám žádná speciální akce!

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.