Dr. Max rozšiřuje náš sortiment

24.1.2019

Již dlouho jsou naše produkty s astaxanthiem nedílnou součástí portfolia internetového obchodu největší sítě lékáren Dr. Max. Nově se naše portfolio na této platformě rozšířilo o další produkty! Objednávejte z pohodlí svého domova a vyzvedněte v jedné z 439 poboček po celé ČR!

Dr. Max - BonalokaAstaxanthin caps PURE, Astamen, Astafem, AstaVeg, to jsou doplňky stravy s astaxanthinem, které můžete v síti Dr. Max zakoupit. Z kosmetických produktů zde pak seženete Vyživující noční krém, Omlazující olejové sérum, Regenerační masku s antioxidanty, celý kosmetický set, Miracle Pot i micelární vodu na odlíčení očí.

Naše produkty jsou pro vás nyní ještě dostupnější. Stačí si na e-shopu vybrat a nechat objednávku zaslat do lékárny, která je nejblíže vašemu bydlišti.

Jdeme vám naproti. Nakupte ještě dnes na: bonaloka.drmax.cz

Zdroj fotografie: https://www.indianapharmacists.org/userfiles/Images/hero-home-page-3.jpg

Astaxanthin - král antioxidantů

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.