Detoxikace těla

Chcete detoxikovat své tělo? Astaxanthin je skvělou volbou pro boj s volnými radikály, což má na tělo pozitivní vliv, vyzkoušejte jej.

Detoxikace těla

Detoxikace těla spočívá v odstranění toxických látek z organismu. Čas od času je velmi prospěšné organismus vyčistit a odlehčit od všech škodlivých látek. Různé bylinky či přípravky vám pomohou vaše tělo toxických látek zbavit nebo je přeměňují na látky tělu prospěšné. Předejdeme tím zbytečné zátěži organismu, propuknutí různých nemocí, a můžeme tak zpomalit i proces stárnutí.

Bonaloka - Detoxikace 

Detoxikace s pomocí astaxanthinu

Detoxikaci můžeme podpořit vhodným stravováním, zejména pokud do jídelníčku zařadíme látky s antioxidačními účinky. Takovou látkou je přírodní astaxanthin, který je nejsilnějším známým antioxidantem na světě. Přírodní astaxanthin nalezneme v nejvyšší koncentraci ve sladkovodní řase Haematococcus pluvialis. Právě tu můžete v čisté přírodní podobě zakoupit na našem e-shopu: www.bonaloka.cz/eshop/. Detoxikace organismu nám pomáhá bojovat s jarní únavou a celkově se díky ní budeme cítit lépe. Vedlejším efektem je i snížení váhy a zlepšení stavu pokožky, vlasů a nehtů. Vyzkoušejte detoxikaci těla násobenou antioxidačními účinky astaxanthinu.

Astaxanthin - král antioxidantů

Kontaktujte nás

Velké Kunratické 1570/3a, 148 00 Praha 4

+420 225 988 008

Formulář byl úspěšně odeslán. Děkujeme.

Formulář nebyl odeslán. Zkontrolujte červeně označené položky.

{ alert-info }

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se k odběru novinek a neunikne Vám žádná speciální akce!

 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.